+48 783 881 222 zielonydomdabki@gmail.com

Regulamin obiektu

Regulamin obowiązujący na terenie ośrodka „Zielony Dom”

1. Doba hotelowa zaczyna się o 17:00 a kończy o 10:00. Ewentualne wydłużenie doby hotelowej w dniu wyjazdu lub przyjazdu płatne 50 % stawki dziennej (zapytaj o dostępność).

2. Rezerwacji dokonuje się poprzez wpłatę zadatku w wysokości 30% wartości pobytu w ciągu 48 godz. od wstępnej rezerwacji telefonicznej lub mailowej.

3. Rezerwację uznaje się za nieważną w przypadku braku wpłaty zadatku po upływie w/w terminu.

4. Wpłata zadatku jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu obowiązującego na terenie ośrodka, Goście mają obowiązek zapoznać się z regulaminem.

5. Należność za pobyt – po okazaniu dowodu wpłaty zadatku, należy uregulować w dniu przyjazdu lub przelewem najpóźniej 3 dni przed przyjazdem. W razie rezygnacji z pobytu zadatek przepada.

6. W razie przerwania pobytu w trakcie turnusu (przed końcem rezerwowanego terminu) nie zwracamy wcześniej uiszczonej zapłaty.

7. Na terenie mogą przebywać wyłącznie Goście, którzy wykupili pobyt w naszym ośrodku.

8. W cenie zawarty jest nocleg oraz parking. Do jednego pokoju/domku lub studia- jedno darmowe miejsce parkingowe.

Do każdego dodatkowego pojazdu – miejsce parkingowe płatne.

9. Przy odbiorze kluczy Goście otrzymują pilot do TV. Proszę nie czyścić i nie dotykać ekranu telewizora. W dniu wyjazdu zdając klucze jednocześnie zdajemy pilot od TV. Prosimy nie zostawiać kluczy w drzwiach.

10. Prosimy o nie przenoszenie wyposażenia (naczyń stołowych i kuchennych) oraz innych przedmiotów znajdujących się w wynajętym studiu, pokoju lub domku oraz o pozostawienie wypożyczonego sprzętu sportowego, rekreacyjnego, grilli w należytym porządku.

11. Wszelkie uszkodzenia wynikające z użytkowania pomieszczeń oraz terenu (sprzęt sportowy, meble ogrodowe itp.) należy zgłaszać niezwłocznie i bezpośrednio personelowi.

12. Szkody powstałe za przyczyną Gości rozliczamy doraźnie!

13. Zabrania się palenia tytoniu/e-papierosa w studiach, pokojach, domkach!

14. Cisza nocna nie będzie sztywno wymagana, aczkolwiek liczymy na Państwa taktowność i dobrosąsiedzkie zasady!

15. Pobyt zwierząt domowych, nieuciążliwych (małych) jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu tego faktu z właścicielem obiektu za dodatkową opłatą.

16. Szkody powstałe w wyniku zachowania zwierząt pokrywa właściciel. Zwierzęta nie mogą być pozostawiane w domkach, pokojach i studiach bez właściciela, chyba, że w zamkniętych kojcach, klatkach do tego przeznaczonych.

17. Wymagamy aktualnej książeczki szczepień, własne legowisko (klatka, kojec), smycz. Zabrania się biegania zwierząt po terenie ośrodka. Właściciel wyprowadza zwierzę wyłącznie na smyczy i poza teren ośrodka, sprząta na bieżąco wszystkie zanieczyszczenia po swoim pupilu.

18. Parkowanie wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych.

19. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione przez osoby zamieszkujące w pokojach i na terenie obiektu oraz za uszkodzenia parkowanych pojazdów, powstałych w czasie pobytu.

20. Dzieci korzystają z placów zabaw i innych bawialni wyłącznie pod opieką dorosłych opiekunów.

21. Podczas dwutygodniowego pobytu zmiana pościeli po pierwszym tygodniu jest możliwa za dodatkową opłatą.

22. Rodzice małych dzieci mają obowiązek zaopatrzyć się w nieprzemakalne maty, aby zabezpieczyć materac (na którym śpią dzieci) przed zamoczeniem i zabrudzeniem, w przeciwnym razie pokrywają koszty zniszczeń i czyszczenia.

23. Dokwaterowanie dodatkowej osoby w pokoju, domku, studiu za opłatą wg obowiązującego cennika.

24. Każdorazowe wypożyczenie rowerów na wycieczki należy zgłaszać w recepcji, pojazdy rowerowe dziecięce przeznaczone są do jazdy wyłącznie po terenie obiektu, gokarty, rowerki prosimy odstawiać na miejsce, nie należy przetrzymywać pojazdów rowerowych pod pokojami, domkami.

25.Dzieci korzystają z basenu pod opieką dorosłych opiekunów, basen jest nie strzeżony. Obowiązuje przestrzeganie regulaminu basenowego.

UWAGA!

W czasie pandemii część usług może być niedostępna lub świadczona w innej formie zgodnie z zaleceniami GIS i MZ.

Dodatkowo informujemy, że w czasie pandemii zaleca się noszenie maseczek na terenie całego obiektu, zachowanie dystansu oraz dezynfekcja rąk.

 

Spokój i cisza
Szeroki wybór pokoi
Dwa place zabaw
Letni basen

Dane do wpłaty:

KARŁYK
64-310 Lwówek, ul. Młyńska 18
Bank PKO BP SA  -  39 1020 4681 0000 1702 0083 4747

Copyright © Zielony Dom Dąbki

UWAGA!
W czasie pandemii część usług może być niedostępna lub świadczona w innej formie zgodnie z zaleceniami GIS i MZ.

Dodatkowo informujemy, że w czasie pandemii zaleca się noszenie maseczek na terenie całego obiektu, zachowanie dystansu oraz dezynfekcja rąk.

 

© Copyright 2019 -    |  Strona stworzona przez  | All Rights Reserved